Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Wiele wskazuje na to, że wbrew wcześniejszym doniesieniom angielskich mediów, Obywatele złożą trzecią ofertę transferową za Jonny?ego Evansa.

Kapitan West Bromwch Albion wciąż pozostaje jednym z głównych celów transferowych Manchesteru City- The Citizens złożyli za reprezentanta Irlandii Północnej drugą ofertę, którą The Hawthorns odrzucili. Potwierdza to także szkoleniowiec Tony Pulis.

Zdaniem The Tmes Manchester City szykuje się do podwyższenia swojej poprzedniej oferty, wynoszącej 18 mln funtów o kolejne 7, co daje 25 mln funtów. Aby transfer doszedł do skutku niezbędne jest zaistnienie przychylnych ku temu okoliczności.

 Przede wszystkim Obywatele muszą znaleźć nowy klub dla Eliaquima Mangali, który łączony jest z Interem Mediolan. Włosi chcieliby wypożyczyć Francuza, który nie może liczyć na miejsce w ekipie Pepa Guardioli.

Po drugie, West Bromwich musi wcześniej znaleźć następcę dla Evansa, który jest podstawowym defensorem ekipy z West Bromwich i jednym z pierwszych wyborów szkoleniowca Tony?ego Pulisa.