Kevin De Bruyne
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola zasugerował, że Kevin De Bruyne może powrócić na boisko w meczu Huddersfield Town w trzeciej rundy Pucharu Anglii. Hiszpan oznajmił jednak, że nie oczekuję od Belga gry na najwyższych obrotach, lecz stopniowego powrotu do najwyższej dyspozycji.

– Myślę, że będzie gotowy. Teraz nie proszę Kevina, aby grał na swoim poziomie – powiedział trener o długo oczekiwanym powrocie KDB.

– Teraz trzeba zachować spokój, musi grać dobre minuty, przestrzegać zasad, których musi przestrzegać, a reszta przyjdzie sama. Nie możemy wywierać na nim presji.

– Z  mojego doświadczenia pamiętam, że u mnie było całkiem podobnie. Przez rok miałem problemy ze ścięgnami podkolanowymi, a kiedy wróciłem, potrzebowałem czasu.

– To nie jest tak: Okej, graj jak najlepszy Kevin. Musi być zrelaksowany, cieszyć się minutami, które rozegra, starać się pomóc nam wygrywać mecze.

–  Kevin za 20 minut może nam pomóc przez ponad 90 minut. Jego ciało będzie decydować, ile minut może dostać. To jest moja opinia.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj