Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Od momentu powrotu na boisku, Kevin de Bruyne jest fenomenalnej formie. Reprezentant Blegii po wyleczeniu kontuzji, zagrał w dwóch meczach dla Manchesteru City i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Były zawodnik Wolgsburga nie ukrywa, że będzie dążył do kontynuowania swojej passy i tego, aby jego drużyna w każdym kolejnym spotkaniu zaczynała od mocnego uderzenia.

– Będziemy starać się szybko zdobyć bramkę, a jeżeli tak się nie stanie, będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Nasz zespół lubi operować piłką, dlatego musimy wykonywać więcej ruchu bez piłki, a wówczas będziemy tworzyć sytuacje strzeleckie. Najważniejsze jest jednak, aby próbować zdobyć gola jak najszybciej.

– Wiemy, że w obecnym sezonie popełniliśmy sporo błędów. Tak się jednak zdarza i pozostaje mieć nadzieje, że w kolejnym roku pójdzie nam lepiej i będziemy mieć mniej trudności i urazów.

– Walka o tytuł nie wchodzi już praktycznie w grę, ale mamy przed sobą perspektywę znalezienia się w pierwszej czwórce. Aby zrealizować ten cel musimy rozegrać jeszcze wiele trudnych gier.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj