Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Defensor Manchesteru City, Gael Clichy uważa, ze drużyna Obywateli potrzebuje jeszcze trochę czasu, za nim w pełni dostosuje się do filozofii gry szkoleniowca Pepa Guardioli.

City w swoim ostatnim teście przed startem nowego sezonu przegrało z Arsenalem 2:3, ale Francuz widzi pozytywy w grze zespołu.

– Zrobiliśmy kilka rzeczy dobrze, a niektóre trochę gorzej. Mamy jeszcze czas na poprawę. Tak naprawdę ciągle dowiadujemy się, czego chce od nas trener.

– Będziemy poprawiać się z dnia na dzień. To był dobry mecz, aby po czterech tygodniach treningów sprawdzić, gdzie jesteśmy. Myślę, że mamy jasny obraz tego, co musimy zrobić lepiej.

– Mamy jeszcze kilka dni do pierwszego meczu i będziemy starać się poprawić.

– Od kiedy pojawił się Pep, wszystko się zmieniło. To nowa filozofia, nowy sposób gry w piłkę nożną, nowy sposób bronienia się. Musimy się tylko dostosować.

– Dla wielu z nas wiele aspektów jest całkiem nowe, ale musimy się szybko wdrażać. To nie stanie się jednak z dnia na dzień – musimy pracować i skupić się na tym, co trener chce nam przekazać.

– Poprzednie wyniki Pepa pokazują, że jeżeli zespół gra tak, jak on tego wymaga, to można liczyć na dobry sezon. Jest jeszcze za wcześnie na deklaracje, ale jesteśmy pewni siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj