Scott Carson
fot. www.mancity.com

Scott Carson prawdopodobnie pojawi się w bramce Manchesteru City w meczu Premier League z Leicester City, który odbędzie się w sobotnie popołudnie.

Na mocy zakazu nałożonego przez FIFA, w bramce Manchesteru City prawdopodobnie nie zamelduje się Ederson. W normalnych okolicznościach oznaczałoby to występ drugiego bramkarza City, Zacka Steffena , ale reprezentant Stanów Zjednoczonych przechodzi obecnie kwarantannę po pozytywnym wyniku testu na koronawirusa.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację, wygląda że Carson zagra swój drugi mecz w Premier League w ciągu 10 lat, wybiegając na murawę King Power Stadium. 36-latek wystąpił tylko raz w barwach Obywateli od momentu dołączenia do klubu w 2019 roku, występując przeciwko Newcastle United w meczu Premier League, który odbył się w maju 2021 roku.

Mimo wszystko, Carson ma spore doświadczenie, jeżeli chodzi o grę w najwyższej klasie rozgrywkowej Anglii – zaliczył 146 występów w tych rozgrywkach dla West Bromwich Albion, Charlton Athletic, Aston Villi, Liverpoolu, Leeds United i Manchesteru City.

Źródło: www.thesun.co.uk

1 KOMENTARZ