Joao Cancelo
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, Joao Cancelo po trudnych początkach w Manchesterze City, odgrywa obecnie ważną rolę w zespole dowodzonym przez trenera Pepa Guardiolę. W obecnym sezonie Portugalczyk miał okazję grywać również w środku pola, gdzie okazał się prawdziwym objawieniem, otrzymując liczne pochwały za swoją wizję, energię i wyczucie w grze.

Cancelo uważa, że jego wysoka forma jest w dużej mierze zasługą trenera Pepa Guardioli.

? Pep Guardiola miał ogromny wpływ na moją rolę w Manchesterze City. Zawsze byłem przyzwyczajony do gry jako prawy obrońca, ale teraz nauczyłem się grać w środku pola, tyłem do bramki przeciwnika. To zupełnie inna rola i na pewno jest to zasługa Pepa Guardioli ? przede wszystkim dlatego, że o tym pomyślał i pomógł mi rozwinąć się na innej pozycji na boisk, obok Rodriego i Fernandinho ? powiedział zawodnik Manchesteru City na temat swojej współpracy z Pepem Guardiolą.

? Czuję się teraz bardziej kompletnym graczem, zarówno pod względem technicznym, jak i taktycznym. Mam zaszczyt pracować każdego dnia pod okiem fantastycznego trenera i czuję się teraz lepszym graczem.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj