Bernardo Silva
fot. www.mancity.com

Manchester City zakończył zmagania w fazie grupowej Ligi Mistrzów zwycięstwem nad Olympique Marsylia 3:0, dzięki czemu przypieczętował swój awans do 1/8 finału z pierwszego miejsca w grupie. Pomocnik Obywateli, Bernardo Silva po zakończeniu spotkania podzielił się swoimi spostrzeżeniami.

Bernardo Silva o powrocie Sergio Aguero: Wszyscy wiedzą, że Sergio Aguero jest dla nas ważny. Jest jednym z najlepszych piłkarzy, jaki kiedykolwiek grał w Manchesterze City i jest wspaniałym strzelcem bramek. Jest także wspaniałym facetem i osobowością, dlatego cieszymy się, że mamy go w zespole.

Bernardo Silva o wygranej z Marsylią: To był dobry mecz. Byliśmy już pewni awansu, ale dobrze jest zakończyć zmagania grupowe wygraną. Teraz spokojnie czekamy na zmagania w fazie pucharowej. To dla nas dobry początek. Znów jesteśmy w 1/8 finału, a naszym celem jest osiągnięcie lepszych wyników niż w poprzednich trzech sezonach.

Bernardo Silva o nadchodzącym meczu derbowym z Manchesterem United: – Kiedy wygrywasz, zawsze łatwiej jest podejść do kolejnego spotkania i odnieść kolejne zwycięstwo. Chcemy utrzymać to tempo w trudnym meczu z Manchesterem United w sobotę i nadal wygrywać.

Źródło: www.mancity.com