fot. www.mancity.com

Od dłuższego czasu w mediach mówi się o przenosinach do Barcelony defensora Manchesteru City, Erica Garcíi. Środkowy obrońca latem wypełni umowę z ekipą The Citizens i na pewno nie dojdzie do jej przedłużenia. Kwestią otwartą jest jednak to, czy Hiszpan trafi do Barcelony już podczas zimowego, czy dopiero podczas letniego okienka transferowego.

Tymczasem kataloński Sport twierdzi, że oprócz Garcíi, latem do Barcelony przenieść może się również lewy obrońca Manchesteru City, Angelino.

Angelino przebywa obecnie na wypożyczeniu w RB Lipsk, gdzie zbiera bardzo dobre recenzje, ale mówi się, że Barcelona chciałaby pozyskać go jako alternatywę dla Jordiego Alby, ponieważ przyszłość Juniora Firpo w Katalonii stoi pod znakiem zapytania.

Angelino miał zostać wykupiony przez RB Lipsk już latem 2020 roku, jednak wówczas Niemców nie było stać na takie rozwiązanie, dlatego Hiszpan po raz kolejny trafił do Lipska na zasadzie wypożyczenia. Jego umowa z Manchesterem City ważna jest do 2023 roku.

Źródło: www.sport.es

 

8 KOMENTARZE

  1. Ani jeden ani drugi nie mieli okazji wystarczająco często się pokazać. Muszę być ślepy ale oni sezon temu w raz z Zinchenco, Stonsem, Mendym i resztą obrońców prezentowali równy poziom, czyli nikt się nie wyróżniał. Do tego cały sezon dochodziło do dziwnych uwarunkowań boiskowych, że jedna akcja przeciwnika i padał gol. Z kolei nigdy nie rozumiałem przekonania że Laporte w tamtym sezonie będzie wybawieniem, jak by było zapomniane, że facet nie grał kilka miesięcy. Nie znam się też na głębi składu ale jeżeli jest to optymalna głębia obrońców to ze spokojem mogłaby ta formacja z tym składem (z Angelino) zostać.

  2. Angelino gra świetnie ale nie u nas , jest świetny ale
    kiedy zespół gra trzema obrońcami i dwoma wahadłowymi.Fzeczywiscoe w zeszłym sezonie nikt się nie wyróżniał o osobiście nie przypuszczałem że Stones wygryzie Laporte ze składu . Co do Garci to już w sierpniu było pewne że odejdzie do Barcy, pytanie było tylko kiedy . Co do Angelino to uważam że zostanie RB Lipsk. W dodatku odejdzie pewnie jeszcze Harrison (myślę że w lato) i Zinichenko ( Mam nadzieję że w zimowym okienku)

  3. A ja myślę że puszczą kogoś zimą, może nawet nie jednego. Garcia jak mówicie będzie pierwszy . Zinchenko tak 70% . Jakiś młodzików również puszczą. Wydaje mi się że wszystko zależy od tego czy Aguero zostanie. Jeżeli teraz już będą wiedzieć że nie to będzie zbiórka pieniędzy na haalanda . A lepiej teraz sprzedać niż najpierw kupić A potem zebrać drobne. Zinchenko wcale grać nie musi jest cancelo i niby mendy . Ferna odejdzie w lato . I znowu zostaną 3 pozycja do wzmocnienia LB DM I ST. Dużo mówi się o baalandzie teraz locateli i renan lodi

  4. Gdyby tylko City chciało grealish to nie było by problemu z jego zakupem. On sam chwali się koszulka w ramce Kevina i nie raz mówił że przed meczami to ogląda. Jedno zainteresowanie i on sam jak zobaczy że jest szansa grać z idolem to będzie naciskał na aston villa.