Rodri Nathan Ake
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, Nathan Ake uważa, że zdobycie przez jego drużynę Klubowego Mistrzostwa Świata tylko wzmaga w jego drużynie potrzebę zdobycia jeszcze większej liczby trofeów.

Holenderski obrońca i jego koledzy z zespołu stworzyli historię angielskiej piłki nożnej w piątkowy wieczór, kiedy pokonali Fluminense 4:0 w Jeddah i sięgnęli po pierwszy w historii po Klubowy Puchar Świata FIFA.

– Po meczu czuć satysfakcję, ale kiedy wygrywasz, chcesz utrzymać to uczucie – oświadczył Ake po radosnym wzniesieniu trofeum przez Manchester City w porcie nad Morzem Czerwonym.

– Wiemy jak to jest przegrywać mecze i nie chcemy odtwarzać tego uczucia. Wiemy, co chcemy zrobić i po prostu chcemy to kontynuować. To nie koniec, chcemy działać dalej.

– Wszyscy są dumni i szczęśliwi – nie tylko gracze, ale także personel za kulisami. Bardzo ciężko dla nas pracują, abyśmy mogli osiągnąć te rzeczy i jest to wspaniałe osiągnięcie.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdobyliśmy wiele tytułów, a możliwość zrobienia tego w ciągu jednego roku jest niesamowita.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj