Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Napastnik Manchesteru City, Sergio Agüero w rozmowie z mediami wypowiedział się na temat błędów, jakie zdarzały mu się w przeszłości oraz o zmianach, jakie wprowadził w swoim życiu, aby w stu procentach zaaklimatyzować się w angielskiej Premier League.

– W przeszłości zdarzało mi się, że kiedy wracałem na boisko po kontuzji, rozgrywałem kilka spotkań i ponownie doznawałem urazu – wyznał reprezentant Argentyny.

– Pracuję ciężko na siłowni, więc w mojej głowie zaświtała myśl, że może to intensywne treningi są źródłem moich problemów. Kiedy to wykluczyłem, szukałem innych przyczyn. Wtedy pomyślałem: A może problemem jest moja dieta?

– W zeszłym roku postanowiłem bliżej przyjrzeć się temu i zmodyfikowałem sposób mojego odżywiania. Zawsze odżywiałem się dobrze, ale teraz jem więcej warzyw i zieleniny, niż dotychczas.

– W końcu zrozumiałem, że najważniejsze i decydujące jest odpowiednie przygotowanie. W Premier League trzeba być gotowym na sto procent. Zdarzało mi się, że próbowałem grać będąc gotowy w 80-85 procentach i często kończyło się to kontuzjami. Teraz jestem o wiele mądrzejszy i nie popełniam tego samego błędu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj