Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Po porażce z Chelsea 1:5 w V rundzie Pucharu Anglii, Manchester City skupia się na walce w rozgrywkach Ligi Mistrzów i finałowym meczu Pucharu Ligi Angielskiej z Liverpoolem.

W spotkaniach tych, w zespole z Etihad Stadium ponownie zamelduje się Sergio Agüero, który jest niezwykle zdeterminowany przed najbliższymi spotkaniami, zwłaszcza w obliczu rywalizacji z Liverpoolem.

Reprezentant Argentyny wciąż ma w pamięci klęskę City 1:4 w rozgrywkach Premier League z zespołem dowodzonym przez trenera Jürgena Kloppa i chce zemścić się na zespole The Reds.

– Zwycięstwo w Capital League Cup jest dla nas niezwykle ważne.

– Jest to dla nas niezwykle ważne trofeum, które zdobyliśmy w przeszłości i ponowny triumf byłby dla nas czymś wspaniałym.

– Dla Liverpoolu będzie to mecz o wszystko, ponieważ jest to dla nich najlepsza okazja do zdobycia jakiegoś trofeum w tym sezonie.

– Spodziewamy się trudnego meczu, ponieważ wciąż mamy w pamięci porażkę z Liverpoolem na początku sezonu i potraktujemy ten mecz jako swego rodzaju zemstę. Grali dobrze, dlatego wygrali, ale oczekuję, że wyciągnęliśmy wnioski z tamtego spotkania i zrehabilitujemy się w meczu finałowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj