Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Z uwagi na zamieszanie transferowe wokół osoby Riyada Mahreza, który był łączony z Manchesterem City, bez echa przeszedł inny, sfinalizowany przez Obywateli transfer- przenosin Philippe Sandlera z PEC Zwolle na Etihad. Reprezentant Holandii do lat 20 do klubu z Manchesteru przejdzie latem, po zakończeniu sezonu.

Transfer Sandlera został dzisiaj potwierdzony przez menagera holenderskiego klubu- Johna Van Schippa. Głos w sprawie przenosin zabrał także sam zawodnik, który jest wychowankiem Ajaxu Amsterdam.

– Słyszałem, że obserwują mnie skauci Manchesteru City, ale nie spodziewałem się że przejdę z PEC Zwolle na Etihad. Myślałem że mają mnie na oku, jednak nie podejrzewałem, że tak szybko zgłoszą się do klubu i postarają zimą o mój transfer. Stało się jednak inaczej i jestem tym zachwycony.

– Skauci Manchesteru City przyjechali do Amsterdamu by ze mną porozmawiać, a ich plany związane z moją osobą naprawdę mnie zachwyciły.

– Jestem pozytywnie nastawiony na przenosiny do Manchesteru, to wszystko jest niczym bajka.

– Manchester City prowadzi najlepszy obecnie trener na świecie- Pep Guardiola, który może mnie wiele nauczyć. Także styl gry prezentowany przez jego drużynę bardzo mi odpowiada.

– Oglądam wiele meczów i widzę, że Manchester City jest obecnie w wybitnej formie, roznosząc rywali w pył zarówno w Premier League jak i Champions League.

– Uwielbiam ich oglądać i nie tylko dlatego, że przeniosę się do tego klubu latem. Nie mogę się jednak doczekać chwili, w której stanę twarzą w twarz podczas treningu z Sergio Aguero!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj