Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, Pablo Zabaleta wierzy, że mimo 10 punktowej straty do Chelsea w tabeli Premier League, jego drużynę stać na zdobycie tytułu mistrza Anglii. 

Argentyński defensor cały czas ma w pamięci słynny 2012 rok, kiedy jego drużyna traciła osiem punktów do Manchesteru United, by w ostatniej kolejce sezonu zapewnić sobie tytuł mistrzowski.

– Ważne jest, aby uwierzyć, że dogonienie Cheslea jest możliwe. Wygrana w ostatniej chwili jest niezwykle cenna Luka pomiędzy nami, a Chelsea jest naprawdę duża i nie możemy pozwolić sobie na stratę punktów, jeżeli nie chcemy dopuścić do jej powiększenia.

– Teraz jesteśmy na trzecim miejscu, ale samo zapewnienie sobie awansu do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów będzie sporym wyzwaniem.

– W związku z tym musimy wygrywać nasze gry, taka jest rzeczywistość. Równolegle musimy wierzyć, że Chelsea straci jakieś punkty.

– Mieliśmy podobną sytuację wcześniej, kiedy wygraliśmy pierwszy tytuł. Mieliśmy osiem punktów straty do Manchesteru United i musimy mieć podobną wiarę.

– W lutym czekają nad dodatkowo mecze w Lidze Mistrzów, FA Cup.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj