Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Arsenalu, Aresne Wenger, wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Manchesterem City.

Poniżej zapis rozmowy z francuskim opiekunem Kanonierów:

Arsene Wenger o randze spotkania: ? Nie potrafię tego powiedzieć. Odpowiedź na tego typu pytania zawsze jest trudna. Manchester City jest w dobrej formie, ale my też jesteśmy na dobrej drodze. Mamy okazję pokazać, że radzimy sobie w tego typu spotkaniach i pewien, że możemy wygrać. W tej chwili musimy po prostu dobrze się przygotować, być skupionym i dać z siebie maksimum w niedzielę.

Arsene Wenger odpowiada na pytanie, czy Pep Guardiola wznosi futbol na wyższy poziom: ? Nie będę wypowiadał się na ten temat, czym ponieważ koncentruję się na własnym zespole. Trudno mi to skomentować. Nie widzę wszystkich gier Manchesteru City. W Anglii jest sporo świetnych zespołów, ale dla nas stawką są zawsze trzy punkty i nie ważne z kim gramy, chcemy tam pojechać i spróbować wygrać mecz.

Arsene Wenger o podejściu obu zespołów do tego spotkania: ? Możesz wygrać mecz dowolnym stylem. To właśnie sprawia, że ??futbol jest interesujący. Musisz być jednak silny w rodzaju gry, jaki preferujesz.

Arsene Wenger o spekulacjach łączących Raheema Sterlinga z Arsenalem: ? Nie chcę mówić nic na ten temat przed taką grą. Okno transferowe jest obecnie zamknięte, więc nie jest to temat, który jest teraz istotny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj