Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Arsenalu Londyn, Arsene Wenger podczas konferencji prasowej wypowiedział się na temat nadchodzącego meczu z Manchesterem City.

Francuski trener poinformował, że mimo iż Leicester City został już mistrzem Anglii, jego drużyna wciąż ma o co walczyć.

– Niedzielny mecz wciąż jest ważny, nawet jeśli Leicester jest już mistrzem. Tobardzo ważny mecz, ponieważ jesteśmy profesjonalistami i myślimy o przyszłości, a przyszłość Arsenalu zależy także od tego meczu.

– Naszym celem teraz jest zapewnienie sobie miejsce w Lidze Mistrzów w przyszłym roku. Jeśli to możliwe, chcemy zająć drugie miejsce albo przynajmniej zabezpieczyć trzecie. W niedzielę możemy to osiągnąć. Mamy jeszcze dwa mecze i jeśli wygramy oba, będzie bardzo dobrze.

Wenger wyraził także podziw dla szkoleniowca City, Manuela Pellegriniego, który w niedziele poprowadzi Obywateli w ostatnim meczu domowym przed odejściem z klubu.

– Manuel Pellegrini podczas pobytu w Manchesterze City wykonał świetną pracę. Myślę, że ma wielki respekt wśród wszystkich osób, które interesują się Premier League.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj