Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Napastnik Manchesteru City, Wilfried Bony, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w Stoke City, poinformował że za nim zdecydowałem się na transfer do zespołu Garncarzy, miał atrakcyjną ofertę z Chin.

W sierpniu Bony odszedł na wypożyczenie do Stoke, ale od grudnia nie pojawił się w składzie zespołu, po tym jak zdobył zaledwie dwa gole w 11 rozegranych spotkaniach.

– Gdy słyszysz, że wszystko jest w porządku, a nie grasz – to szalone. Ta sytuacja jest więcej niż trudna – stwierdził Bony.

– Chciałbym znać odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego trener powiedział mi, że trenuje bardzo dobrze, a moja postawa jest wzorowa, skoro mimo to nie pojawiam się na boisku? To jest pozbawione sensu. To bolesne.

– Mój agent powiedział mi latem, że jest atrakcyjna oferta z Chin, ale nie chciałem przenosić się tam, ponieważ moim celem było pozostać w Wielkiej Brytanii, aby pokazać na co mnie stać. 

Aktualna sytuacja Bony’ego nie jest korzystna dla Manchesteru City, ponieważ Stoke może nie być zainteresowane wykupieniem napastnika, którego kontrakt z Obywatelami obowiązuje do 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj