Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Yaya Toure za pośrednictwem Facebooka i swojej oficjalnej strony internetowej, postanowił przeprosić Manchester City, za słowa jakie padły z jego ust oraz jego agenta pod adresem klubu.

Iworyjczyk nie znalazł się w kadrze Obywateli na spotkania tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, co wywołało oburzenie jego agenta Dimitriego Seluka, który publicznie skrytykował trenera City.

W odpowiedzi hiszpański szkoleniowiec zapowiedział, że Toure nie pojawi się w składzie jego zespołu, dopóki Seluk nie przeprosi za słowa, jakie wypowiedział w mediach.

Agent Toure zapowiedział przeproszenie Guardioli, ale sam zawodnik również zdecydował się zabrać głos w tej sprawie.

– Chciałbym przeprosić w imieniu swoim, jak i ludzi, które mnie reprezentują wszystkie osoby, które pracują w klubie za nieporozumienia z przeszłości – napisał Toure na swojej oficjalnej stronie internetowej.

– Wszystkie stwierdzenia, nie odzwierciedlały tego, co w rzeczywistości myślę na temat klubu i ludzi, którzy tam pracują. Mam ogromny szacunek do Manchesteru City i życzę temu klubowi jak najlepiej.

– Jestem niezmiernie dumny, że odegrałem ważną rolę w historii klubu i chcę dalej pomagać City. Żyję, aby grać w piłkę nożną i sprawiać radość kibicom.
Pamiętam o tym i chciałbym podziękować wszystkim fanom za ich wiadomości i słowa wsparcia, jakie otrzymywałem w tym trudnym okresie. Znaczy to bardzo dużo dla mnie i mojej rodziny. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj