Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Yaya Toure po raz kolejny podkreślił, że zamierza kontynuować swoją karierę w zespole The Citizens i chce przedłużyć kontrakt z klubem, który wygasa wraz z końcem obecnego sezonu.

Iworyjczyk jest kuszony propozycjami transferowymi z Chin, jednak podkreślił, że nie interesuje go gra w Azji. Doświadczony pomocnik uważa, że pieniądze nie są wyznacznikiem szczęścia i gra w piłkę, ponieważ kocha to robić.

– Podczas swojej kariery grałem w wielu klubach, ale przede wszystkim w City i chcę dać coś od siebie fanom tego zespołu – stwierdził Toure.

– Znam siebie. Gdybym był zmęczony futbolem, powiedziałbym: Dziękuje, to nie dla mnie. Nie odczuwam jednak tego, czuję się bardzo, bardzo dobrze. Czuję się młodo. 

– Grasz w piłkę nożną, ponieważ kochasz to robić, albo grasz, aby zarabiać pieniądze. Jaki jest mój cel?

– Ja chcę grać w piłkę nożną, bo kocham grać. Lubię pomagać moim kolegom na boisku i lubię grać przeciwko wielkim rywalom.

– Chcę to kontynuować. Każdy ma inną mentalność – niektórzy szukają zmian, aby spróbować czegoś innego. Ja jestem pewny, że chcę dalej grać w piłkę nożną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj