Timo Werner
fot. www.dierotenbullen.com

Napastnik RB Lipsk, Timo Werner jest kolejnym zawodnikiem, który wymieniany jest jako kandydat do wzmocnienia Manchesteru City podczas letniego okienka transferowego.

O pozyskanie reprezentanta Niemiec zabiega przede wszystkim Liverpool, ale w mediach pojawiają się przecieki, które sygnalizują, że ekipa z Etihad Stadium może włączyć się do walki o wychowanka VfB Stuttgart.

RB Lipsk zdaje się powoli oswajać z faktem, że 24-latek opuści niebawem ekipę Byków, o czym świadczy wypowiedź Markusa Krösche, dyrektora sportowego niemieckiego klubu.

? To absolutnie normalne, że Timo Werner znajduje się na celowniku innych klubów. Nie sprawia to jednak, że nie mogę spać z tego powodu. Jesteśmy przygotowani, mamy w głowie pewne alternatywy.

Źródło: www.bild.de

4 KOMENTARZE

  1. Co do Cancelo mam nadzieję że Inter zgodzi się na wymianę, bo na obecną chwilę Skrinar jest nam bardziej potrzebny niż Jao . Timo fajny zawodnik , ale myślę że jeszcze za wcześnie żeby myśleć o 3 napastniku , jest Kun jest Jesus , odejdzie któryś będziemy myśleć ( kun jeszcze rok kontraktu , więc może w przyszłą zimę można sprowadzic kogoś)