Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Jak donosi The Star, po zakończeniu obecnego sezonu Manchester City może zasilić pomocnik Liverpoolu, Emre Can. Kontrakt Niemca wygasa w maju 2018 roku, a sam zawodnik wciąż nie zadecydował czy chce go przedłużać. Faworytem w wyścigu po zawodnika był do tej pory Juventus, jednak wraz z upływem czasu Włosi coraz bardziej obawiają się, że The Citizens ich ubiegną.

Dostosowywanie się do gry na różnych pozycjach jest wielką zaletą Cana, który dzięki swojej wszechstronności mógłby stać się przydatnym zawodnikiem w ekipie Pepa Guardioli. Ponadto Niemiec jest w bliskich relacjach z Leroyem Sanem i to właśnie przyjaźni obu panów może być kluczem do ściągnięcia Niemca na Etihad. W tym sezonie 23-letni pomocnik rozegrał w barwach Liverpoolu już 15 spotkań, a dla Jurgena Kloppa jest on jednym z ważniejszych piłkarzy, więc naturalnym jest, że zarząd The Reds boi się utraty Cana.

Zapytany o sytuację Cana Jurgen Klopp odpowiedział: – Możliwe, że podpisze kontrakt z nami w Maju. Nie mam z tym problemu, jednak musimy także zaakceptować, jeśli postanowi odejść. Kiedy umowa wygaśnie, pojawi się 2 negocjatorów, których intencje mogą być różne.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments