Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola stwierdził podobno, że zamierza pracować w klubie z Etihad Stadium jeszcze przez pięć lat.

46-latek wywołał medialną burzę wokół swojej osoby w zeszłym miesiącu, kiedy stwierdził, że rozpoczął etap kariery trenerskiej, który zmierza w kierunku jej zakończenia.

Guardiola związał się z Obywatelami trzyletnim kontraktem latem ubiegłego roku, po czterech latach spędzonych w FC Barcelonie i trzech w Bayernie Monachium, ale według The Sun, Hiszpan chce, aby jego kariera w City trwała coraz dłużej.

Gazeta twierdzi, że Guardiola uświadomił sobie, że proces przebudowy w Manchesterze City potrwa dłużej niż pierwotnie oczekiwał, a jest niezwykle zdeterminowany, aby osiągnąć sukces w Premier League, dlatego gotowy jest do zmiany planów.

Wyżej wymienione źródło podaje także, że hiszpański trener i jego rodzina bardzo dobrze zaaklimatyzowali się w Manchesterze i trener gościł już na Wyspach Brytyjskich kilku hiszpańskich architektów, aby dostosować swoje mieszkanie w centrum miasta do dłuższego pobytu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj