Nicolas Tagliafico
fot: www.ajax.nl

Obrońca Ajaksu Amsterdam, Nicolasa Tagliafico podczas letniego okienka transferowego łączony był z przenosinami do Manchesteru City. Ostatecznie do transferu nie doszło, jednak ekipa The Citizens ma wrócić do tego tematu już za kilka tygodni podczas zimowego okienka transferowego.

28-letni reprezentant Argentyny miałby wzmocnić lewą stronę defensywy, gdzie występuje mający problemy z ustabilizowaniem formy Benjamin Mendy.

Mówi się, że opłata transferowa miałaby oscylować w okolicach 20 milionów euro, a ewentualne powodzenie transakcji zależeć będzie od występów Ajaksu w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Jeżeli Holendrzy nie awansują do fazy pucharowej, szanse na pozyskanie Tagliafico znacząco wzrosną.

Źródło: www.thesun.co.uk

5 KOMENTARZE

  1. @MCFC89 test wyszedł pozytywnie ! ?
    A tak na serio to pewnie że za te pieniądze trzeba wzmocnić lewą stronę, niestety co do defensorow Pep się myli, tak szczerze z mojego punktu widzenia to tylko Walker i Laporte są na odpowiednim poziomie .
    Dias nie widziałem go jeszcze ani razu , mam nadzieję że to będzie strzał minimumum 9/10 .
    Atak mamy świetny, nie licząc wykończenia akcji Sterlinga , bo gość powinien mieć bramek od groma .
    I ta lewa strona obrony nawet kiedy Mendy dołączył nie była idealna zwłaszcza wtedy gdy doznał kontuzji . Jest to nasza pięta