Aymeric Laporte
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola nie wyklucza, że defensor drużyny Obywateli, Aymeric Laporte pojawi się na murawie w meczu przeciwko Tottenhamowi.

Hiszpański trener City poinformował, że francuski obrońca powrócił do treningów po delikatnych dolegliwościach po meczu z Sheffield United. Ponadto Leroy Sane jest na dobrej drodze, aby powrócić do regularnych treningów z resztą drużyny.

? Aymeric Laporte czuje się dobrze. Odczuwał dolegliwości mięśniowe, ale nie doznał kontuzji. Nie zamierzamy jednak ryzykować.

? Być może zagra w meczu z Tottenhamem, ale jeszcze nie wiem. Jeśli nie, będzie gotowy na mecz z West Ham United. Gdyby Laporte miał kontuzję, powiedziałbym Wam o tym.

? Leroy Sane zaczął trenować z zespołem i radził sobie zaskakująco dobrze. Laporte trenował z nami przez trzy tygodnie, zanim grał przeciwko Sheffield United, więc będziemy musieli zobaczyć, jak będzie radził sobie Leroy.

 Podczas konferencji dziennikarze zapytali szkoleniowca Manchesteru City, czy rozważał wcześniejszy powrót z wypożyczenia Tosina Adarabiyo, kiedy na początku sezonu kontuzji doznali Laporte i Stones. Przypomnijmy, że Adarabiyo został wypożyczony w Blackburn Rovers.

? Nie, nie brałem tego pod uwagę. John jest już z nami. Jest Fernandinho, jest Nico, jest Eric, który trenuje z nami przez długi czas i gra dobrze. Laporte i Stones byli kontuzjowani, ale tak się czasami zdarza.

Źródło: www.mancity.com