Ruben Dias
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola potwierdził, że ma do dyspozycji wszystkich zawodników, poza Rubenem Diasem i Cole Palmerem przed kluczowym, niedzielnym meczem w Premier League z Liverpoolem.

Manchester City ma tylko punkt przewagi nad drużyną Anfield Road, a do końca sezonu pozostało tylko osiem meczów, dlatego Guardiola uważa, że niedzielny mecz będzie niezwykle ważnym spotkaniem.

? Wszyscy są gotowi do gry poza Rubenem Diasem i Cole Palmerem ? powiedział Guardiola.

? Czy zwycięzca wygra Premier League? Nie wiem. To będą bardzo ważne trzy punkty, ale wciąż pozostaje siedem meczów do rozegrania i 21 punktów do zdobycia. Do tego dochodzi wiele rzeczy związanych z Ligą Mistrzów i Pucharem Anglii. Wiemy, jakie to ważne.

? Czy lubię te gry? Absolutnie. Od kiedy tutaj jestem, z wyjątkiem pierwszego sezonu, Liverpool przez ostatnie pięć lat byli niesamowitym rywalem. wielokrotnie mówiłem, jak podziwiam to, co robią. Jednocześnie bardzo lubię takie wyzwania.

? Jürgen Klopp jest także wielkim rywalem w mojej karierze. To co proponują obecnie oba zespoły, jest dobre dla piłki nożnej.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj