Phil Foden
fot. www.mancity.com

Juanma Lillo poinformował, że Phil Foden całkowicie wyzdrowiał i będzie mógł zagrać w kolejnym meczu Manchesteru City w Premier League z Fulham. Asystent Pepa Guardioli przekazał także pozytywne informacje na temat Manuela Akanjiego i Johna Stonesa.

Obaj obrońcy nie wzięli udziału w wygranym 2:1 meczu z Sheffield United w ubiegły weekend. Stones z powodu kontuzji mięśni, a Akanji nie był przygotowany do gry. Tymczasem Foden był na tyle zdrowy, że wszedł na boisko w końcówce spotkania i miał wkład w końcowy sukces Obywateli.

Lillo, który zastępuje Pepa Guardiolę podczas jego rekonwalescencji po operacji kręgosłupa, twierdzi, że reprezentant Anglii jest w pełnej formie przed sobotnim starciem.

– W tej chwili Phil Foden jest w pełni zdrowia. Pauza Manuela Akanjiego była raczej środkiem ostrożności, nie było to nic poważnego. John Stones także ma się dobrze. U nas wszystko w porządku.

– Nunes? Nic nie wiem. Wiem, że będzie zawodnikiem Manchesteru City, ale nadal nie wiem, czy będzie dostępny. Nie mam takich informacji.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj