Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Manchester City przystąpi do nadchodzącego spotkania z Evertonem z brakami kadrowymi.

Jak poinformował trener Pep Guardiola, w starciu z ekipą z Goodison Park nie zagra Kevin De Bruyne, który uzyskał pozytywny test na COVID-19 podczas zgrupowania reprezentacji Belgii, a także Jack Grealish, który doznał urazu głowy meczu reprezentacji Anglii z San Marino. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Phila Fodena.

? Phil Foden miał problem z nogą po powrocie z reprezentacji Anglii, ale czuje się coraz lepiej. Niestety Kevin De Bruyne uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa i będzie przebywał w izolacji przez 10 dni. Jak Grealish prawdopodobnie nie zagra z Evertonem, Phil Foden być może tak ? powiedział Pep Guardiola podczas konferencji prasowej.

? Kevin De Bruyne uzyskał wynik pozytywny. Musi dobrze wyzdrowieć. Teraz liczy się człowiek, nic innego. Kiedy ktoś z zespołu uzyska wynik pozytywny, musimy być ostrożni, ponieważ ludzie wciąż umierają. Został zaszczepiony, więc teraz jest lepiej chroniony. Miejmy nadzieję, że objawy będą nieznaczne.

? Kiedy wróci do nas, zacznie trenować, kiedy tylko się da. Nie przejmujemy się rytmem ani tym, za czym będziemy grać bez Kevina. Liczy się dla nas jako osoba. Kiedy ktoś uzyskuje pozytywny wynik, musi być ostrożny. Musimy mu pomóc i miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj