www.mancity.com

Hiszpański szkoleniowiec chińskiego Dalian Yifang, Rafa Benitez łączony jest z powrotem do Newcastle United. Mówi się, że doświadczony trener jest jednym z kandydatów do pracy z zespołem Srok, jeżeli w klubie pojawi się nowy inwestor.

Chociaż ani powrót Beniteza nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, podobnie jak przejęcie Newcastle United, w mediach już teraz mówi się o możliwych ruchach transferowych.

Mówi się, że jeżeli Benitez wróci na St. James Park jednym z pierwszych ruchów transferowych w jego wykonaniu może być pozyskanie defensora Manchesteru City, Johna Stonesa.

Reprezentant Anglii po transferze z Evertonu nie potrafi ustabilizować formy w drużynie dowodzonej przez Pepa Guardiolę i może być jednym z kandydatów do odejścia w letnim okienku transferowym.

Źródło: www.manchestereveningnews.co.uk

4 KOMENTARZE

  1. Jeżeli tak, to niech dają dobrą cenę i niech go zabierają, za pieniądze z transferu można kogoś sprowadzić, tylko niestety nasze transfery będą zależne od decyzji które zapadną w Lipcu , bo nie wielu mocnych piłkarzy będzie chciało przejść do klubu który przez dwa lata nie bedzie grał w LM 😐

  2. Problem w tym, że City chce za Stonesa mniej więcej tyle, ile za niego zapłaciło, a on jest wart połowę tego przy dobrych wiatrach.

    Moim zdaniem powinniśmy sprzedać go obojętnie co, bo nie trudno grać lepiej niż ostatnio Stones…