John Stones
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, John Stones uważa, że nadchodzące miesiące będą niezwykle ekscytującego dla jego zespołu. Ekipa Obywateli wciąż ma szansę na triumf w trzech rozgrywkach, a Anglik wierzy, że jego zespół może odegrać w nich ważną rolę. 

? Walczę o rozegranie jak największej liczby meczów i próbuję robić to, co zrobiliśmy w zeszłym sezonie, aby wygrać Premier League i być może pójść o krok dalej ? powiedział John Stones.

? Wciąż gramy także w dwóch innych rozgrywkach ? w Pucharze Anglii i w Lidze Mistrzów. Zawsze skupiamy się na tym, aby zdobyć jak najwięcej, chcieć więcej i dążyć do więcej jako jednostka i jako klub.

? Wciąż jest wiele rzeczy, o które można grać i można powiedzieć, że nadchodzi ekscytujący czas. Zdecydowanie cieszymy się z pozycji, w jakiej się znaleźliśmy. Jesteśmy na szczycie ligi jako obrońca trofeum, więc jest wiele pozytywów.

? Musimy wciąż koncentrować się na nas i na tym, jak gramy, co robimy i nie schodzić na boczny tor w naszym myśleniu. Cel jest zawsze jasny w naszym umyśle i musimy do niego dążyć.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj