John Stones
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, John Stones ocenił sobotnie spotkanie w wykonaniu swojego zespołu przeciwko Fulham, zakończone zwycięstwem 2:0. Obrońca The Citizens był zadowolony z faktu, ze drużyna po raz kolejny zachowała czyste konto.

? Po meczu Ligi Mistrzów z FC Porto założyliśmy, że chcemy zachować kolejne czyste konto. Dzisiaj graliśmy z trudnym rywalem, nad którym pracowaliśmy zaledwie kilka dni po meczu w Porto.

? Mogliśmy strzelić dziś więcej goli, ale w zasadzie w każdym meczu, w którym gramy, moglibyśmy strzelić więcej . Mimo wszystko cieszymy się z trzech punktów.

? To kolejny krok naprzód, kolejna szansa, aby odcisnąć piętno w tym sezonie. Myślimy tylko o kolejnym meczu i zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi. Skupiamy się na każdej grze i musimy utrzymać naszą zwycięską mentalność.

Stones opowiedział także o rywalizacji o miejsce w składzie Manchesteru City.

? W Manchesterze City rywalizacja jest zawsze. Trener wiele od nas wymaga i wiele od nas oczekuje. Kiedy jest szansa, musimy ją wykorzystać. To zdrowa rywalizacja. Wiemy, czego się od nas oczekuje. Jeśli tego nie zrobimy, wiemy, że ktoś inny wskoczy do składu. To służyło nam w ostatnich latach.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj