Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Defensor Manchesteru City, John Stones uważa, ze fakt, iż Obywatele tracącą ostatnio bardzo mało goli, jest kluczowym aspektem.

Zdaniem reprezentanta Anglii, wygrywanie do zera, buduje pewność siebie drużyny z Etihad Stadium.

– Myślę, że czyste konta są bardzo ważne dla nas w tym sezonie, tworząc podstawę dla reszty zespołu, aby pójść do przodu i zdobyć bramkę.

– Nie tylko ja, ale cały zespół zachowuje czyste konto. Im więcej ich będzie, tym więcej będziemy mieć szans na zwycięstwa.

– Ciężka praca na treningach, bardzo nas zbliża. Jest w nas ogromna chęć wygrywania i zachowywania czystego konta. Nasza pewność siebie przed każdym meczem jest ogromna.

– Im dłużej będziemy wygrywać, nasza pewność siebie będzie wzrastać – przed każdym tygodniem, każdym meczem.

Stones uważa, że każdy mecz może mieć znaczenie na koniec sezonu, dlatego ważne jest, że City znajduje się obecnie w świetnej formie.

– Myślę, że każda gra ma kluczowe znaczenie. Wszystko może być ważne na koniec sezonu. Nawet różnica bramek może wchodzić w grę.

– Piłka nożna cały czas się zmienia i wszystko może się zdarzyć. Utrzymanie czystego konta, wygrywanie i walka z każdym przeciwnikiem, jest nowym wyzwaniem każdego tygodnia.

– Mecz z Burnley był trudny i cieszymy się ze zwycięstwa. Burnley jest dobrze zorganizowanym zespołem. Są dobrzy w defensywie i wiedzieliśmy, czego się spodziewać.

– Po meczu z Napoli, nie mogło być łatwo. Zdobycie trzech goli i zachowanie czystego konta to dla nas duży sukces.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj