John Stones
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola poinformował, że John Stones i Kyle Walker być może zagrają w niedzielnym, ostatnim meczu sezonu z Aston Villą, który zadecyduje o losach mistrzostwa Anglii.

Stones, Walker i Ruben Dias pauzowali ostatnio z powodu kontuzji i wyglądało na to, że cała trójka nie zagra już w tym sezonie. Tymczasem angielska para obrońców ? Stones i Walker wrócili do treningów w czwartek rano, a Guardiola potwierdził, że istnieje szansa, że ??obaj będą mogli zagrać w niedzielę.

? Mamy niesamowitych lekarzy i fizjoterapeutów ? powiedział Guardiola.

? Trenowali dzisiaj, zobaczymy jak będzie jutro. Dobrze, że są z nami z powrotem.

Manchester City musi wygrać z drużyną Stevena Gerrarda, aby zapewnić sobie czwarty tytuł w Premier League w ciągu ostatnich pięciu sezonów. Guardiola poinformował, że największą satysfakcję czerpie z bycia mistrzem Anglii, ponieważ są to rozgrywki, które wymagają wysiłku, aby jako pierwszy przekroczyć linię mety.

? Najtrudniej jest wygrać Premier League. Jest wiele tygodni, meczów, zmagań z kontuzjami, złych momentów i trudnych przeciwników. Odnosimy sukcesy w lidze z wyjątkiem roku, w którym Liverpool był nie do zatrzymania.

? Każdego dnia, kiedy walczysz w Premier League i walczysz do końca, jesteś szczęśliwy. Jesteś szczęśliwszy, gdy wygrywasz, wygrywasz. To nie jest puchar, to rutyna.

? Wykonywanie rutyny jest najtrudniejsze w naszym życiu. Jeśli nie jesteś szczęśliwy, chcesz wspaniałych doświadczeń. Premier League to rutyna.

Źródło: www.mancity.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj