John Stones
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, John Stones podobnie jak trener Pep Guardiola wziął udział w konferencji prasowej przed rewanżowym meczem z Paris Saint-Germain. Poniżej zapis wypowiedzi angielskiego defensora.

– To wielka okazja dla nas jako graczy i całego Manchesteru City. Przed nami szansa na awans do finału Ligi Mistrzów. Długo czekaliśmy, aby znaleźć się w miejscu, w jakim obecnie jesteśmy i po prostu nie chcemy tego zaprzepaścić – powiedział obrońca Manchesteru City.

– Staramy się wykorzystać każdą okazję, aby odnieść sukces. Musimy pokazać naszą osobowość i być Manchesterem City, którego wszyscy znają. Chcemy tworzyć historię dla tego klubu.

– Jutro wejdziemy na boisko, aby go wygrać. Taki jest nasz sposób myślenia przez ostatnie pięć lat, od kiedy tu jestem. Musimy być tym, kim jesteśmy, grając tak, jak robiliśmy to do tej pory.

– Jeśli to nie zadziała, możemy trzymać głowy wysoko, wiedząc że byliśmy sobą i pokazaliśmy naszą tożsamość. Jestem jednak pewny naszych umiejętności, chęci i wiary w to, co możemy zrobić. Jestem przekonany, że możemy przejść przez to i zrobić kolejny krok i napisać nową historię Manchesteru City w Lidze Mistrzów.

– Musimy wejść do gry tak, jak zakończyliśmy drugą połowę w Paryżu. 

Źródło: www.mancity.com

1 KOMENTARZ

  1. Panie Stones dupska zwarte głowy skupione i trzeba gryźć trawe przez cały mecz zostawić serducho na boisku oraz nie popełniac błedów a jak szczęście dopisze to znajdziecie sie w finale i tam wygracie. Trzeba pokazać że sie ma jaja i w końcu unieść presje wygrać trofeum największych mistrzów i tym sposobem zamknać usta wszystkim krytyka fifie itd