Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Obrońca Manchesteru City, John Stones podczas konferencji prasowej zwołanej na zgrupowaniu reprezentacji Anglii, opowiedział o swoich początkach w barwach klubu z Etihad Stadium.

– Czułem, że transfer do Manchesteru City pomoże mi się rozwinąć i daje z siebie wszystko w nowym klubie. Cieszę się, że wszystko idzie dobrze i próbuje grać najlepiej jak potrafię, pokazując moją osobowość podczas meczu.

– Staram się stawiać przed ambitne cele. Staram się myśleć o tym za każdym razem, gdy gram i chcę być wielkim profesjonalistą zarówno na boisku, jaki i poza nim.

– Naprawdę cieszę się, że bronie barw Manchesteru City: Mieliśmy dobry start i oczywiście zrobię wszystko, aby pomóc w zwycięstwach – zwłaszcza, gdy chłopcy zdobywaj+ bramki, a defensywa stara się zachować czyste konto.

Uczę się nowego stylu i analizuję zachowania naszych przeciwników. Generalnie uważam, że w ciągu pierwszych dwóch miesięcy wiele rzeczy poszło mi znacznie lepiej niż zakładałem.

Stones wypowiedział się także na temat swojego wielkiego marzenia z dzieciństwa, którym jest zostanie kapitanem reprezentacji Anglii.

– Tak naprawdę nie myślę o tym i cieszę się , że gram dla mojego klubu i kraju. Gdyby jednak kiedyś tak się stało, było wspaniale.

– Każdy dzieciak marzy o tym, aby zostać kapitanem swojego kraju, a ja nie byłem inny, więc jeśli wydarzy się to w przyszłości, będę w siódmym niebie. Powtórzę jednak, że to nie jest coś, na czym się teraz skupiam.

– Powołanie do reprezentacji Anglii to największy zaszczy, jakiego może dostąpić zawodnik, więc jestem po prostu zadowolony, że wszystko układa mi się w City i reprezentacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj