Zack Steffen
fot. www.mancity.com

Rezerwowy bramkarz Manchesteru City, Zack Steffen pojawił się wraz z trenerem Pepem Guardiolą na konferencji prasowej przed meczem z Olympique Marsylia. Poniżej zapis z konferencji prasowej z udziałem reprezentanta Stanów Zjednoczonych.

Zack Steffen o początkach w Manchesterze City: ? Początkowo przyjazd tutaj był trudny, ale teraz czuję się spokojny i zrelaksowany i jestem gotowy na więcej. Jak dotąd wiele się nauczyłem. Cieszę się, że tutaj jestem. Myślę, że bramkarze w Manchesterze City wykonują naprawdę dobrą robotę. Nie możesz po prostu przyjść na trening i dać z siebie 50%. Musisz być w 100% zaangażowany i właśne dlatego jesteśmy jednym z najlepszych klubów na świecie.

Zack Steffen o Edersonie: ? To wspaniały facet, który zawsze się śmieje, ale jest też poważny. Społeczność bramkarzy stworzona przez Edersona, Scotta Carsona oraz trenerów Xabiera Mancisidora i Richard Wright jest niesamowita. Jest wiele ciężkiej pracy, ale jest też śmiech. To przyjemność być w takim gronie.

Zack Steffen o swojej szansie w Manchesterze City: ? Oczywiście wszyscy chcemy grać w meczach. Nadal czuję, że muszę się wiele nauczyć, ale czuję też, że znacznie się poprawiłem odkąd tu przyjechałem.

Zack Steffen o możliwym debiucie w Lidze Mistrzów przeciwko Marsylii: ? Pamiętam, jak oglądałem Ligę Mistrzów jako mały chłopiec. Wyjście na boisko i wysłuchanie hymnu Ligi Mistrzów będzie wyjątkowe dla mnie i mojej rodziny. Nie mogę się doczekać kolejnego meczu na Etihad Stadium. Muszę wykorzystać swoje okazje, takie jak Carabao Cup i jutrzejszy mecz. Gra przeciwko bramkarzowi Marsylii ? Steve’owi Mandandzie będzie wyjątkowa. Był jednym z moich idoli, gdy dorastałem. Fajnie się go oglądało i świetnie interweniował, kiedy była taka potrzeba, a to jest najważniejsze.

Źródło: www.mancity.com