Zack Steffen
fot. www.mancity.com

Rezerwowy bramkarz Manchesteru City, Zack Steffen w starciu z Birmingham City, po raz kolejny pojawił się w składzie ekipy The Citizens. Amerykanin nie ukrywa, że nabrał już odpowiedniego rytmu i chciałby częściej meldować się na murawie.

– Chcemy zdobyć jak najwięcej trofeów i wygrać jak najwięcej meczów, grając najlepszą piłkę nożną – powiedział Zack Steffen.

– Fajnie było rozegrać mój pierwszy mecz w Pucharze Anglii. Mam nadzieję, że z biegiem sezonu będę rozgrywał więcej meczów pucharowych, ponieważ są to ważne rozgrywki dla nas, które chcemy wygrać. Chcemy podnieść trofeum Pucharu Anglii w górę.

– Grając na pozycji bramkarza, muszę być skupionym przez 90 minut. Mam szczęście być częścią zespołu takiego jak Manchester City, w którym mogę grać piłką i dotykać ją stopami, aby pozostać aktywnym i zaangażowanym w grę. Uwielbiam grać. Naprawdę mi się to podoba i wspaniale było wyjść na murawę chociażby na kilka meczów. Szkoda tylko, że nie było przy tym fanów.

– Czuję się pewnie i nabrałem odpowiedniego rytmu. Myślę, że gracze z pola wykonali dziś świetną robotę, a sam zamierzam ciężko pracować, aby grać częściej. Wspaniale również było zachować kolejne czyste konto.

Źródło: www.mancity.com