Raheem Sterling
fot. www.mancity.com

Raheem Sterling podobno stał się jednym z graczy, których Manchester City jest gotów poświęcić, aby zakontraktować napastnika Tottenhamu Hotspur, Harrego Kane’a podczas tegorocznego letniego okienka transferowego.

Po tym, jak Kane wyraził chęć opuszczenia zespołu Kogutów pod koniec zeszłego sezonu, Obywatele nieustanie wymieniani są jego faworyci do pozyskania reprezentanta Anglii, zwłaszcza że trener Pep Guardiola poszukuje napastnika po opuszczeniu Etihad Stadium przez Sergio Aguero.

Po odrzuceniu przez Tottenham oferty opiewającej na 100 milionów funtów, Manchester City chce teraz włączyć do transakcji swoich zawodników, co ma przekonać klub z północnego Londynu do zawarcia porozumienia.

Tottenham może podobno wybierać z pośród takich zawodników jak Bernardo Silva, Riyad Mahrez i Gabriel Jesus plus gotówka, ale według The Mirror, Sterling także może zostać wykorzystany jako przynęta do pozyskania Kane’a.

Pomimo imponującej formy Sterlinga na Euro 2020, uważa się, że kierownictwo Manchesteru City jest rozczarowane formą Anglika w Premier League, a skrzydłowy znajduje się niżej w hierarchii za Philem Fodenem i Riyadem Mahrezem.

Źródło: www.mirror.co.uk