Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, David Silva uważa, że wtorkowe spotkanie w 1/8 finału Ligi Mistrzów z AS Monaco było niezwykle ważne w kontekście rozwoju jego zespołu w europejskich rozgrywkach.

Obywatele przegrywali z zespołem z księstwa 2:3, by ostatecznie odnieść zwycięstwo 5:3.

– Przegrywaliśmy i musieliśmy gonić wynik, ale ostatecznie udało nam się wygrać i to jest najważniejsze. Silna mentalność jest równie ważna jak wynik końcowy.

– Manchester City gra w Europie od kilku lat. W ubiegłym roku dotarliśmy do półfinału. Mamy bardzo silny zespół, a także niektórzy gracze są jeszcze bardzo młodzi.

– Naszym celem jest przede wszystkim rozwijanie się jako zespół. Chcemy robić postępy i zajść tak daleko, jak to możliwe w Lidze Mistrzów. Takie spotkania jak to z Monaco, pomaga nam w tym procesie.

– Wiemy, że jesteśmy zespołem, który zawsze stara się atakować i tego rodzaju rzeczy, jak utrata trzech bramek, może się zdarzyć.

– Czasami istnieje zbyt wiele przestrzeni dla naszych rywali. Ostatecznie dobyliśmy pięć bramek i mieliśmy szanse, aby zdobyć ich jeszcze więcej. To był wspaniały występ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj