www.mancity.com

Z rynku transferowego docierają sensacyjne doniesienia, według których Manchester United zainteresowany jest pozyskaniem skrzydłowego Manchesteru City, Raheema Sterlinga.

Reprezentant Anglii od kilku sezonów jest jedną czołowych postaci Manchesteru City, jednak według mediów może zastanawiać się nad swoją przyszłością, jeżeli UEFA utrzyma karę nałożoną na klub z Etihad Stadium w związku z naruszeniem zasad finansowego fair play.

Priorytetem Manchesteru United podczas letniego okienka transferowego będzie pozyskanie byłego zawodnika Manchesteru City – Jadona Sancho, który broni barw Borussii Dortmund, jednak Czerwone Diabły poważnie rozważają także kandydaturę Sterlinga.

Póki co nie wiadomo, jak ewentualna dwuletnia absencja Manchesteru City w Lidze Mistrzów w połączeniu z kryzysem spowodowanym pandemią koronawirusa może wpłynąć na sytuację ekonomiczną klubu.

Źródło: www.sportsmole.co.uk

 

1 KOMENTARZ

  1. Nie jestem fanem R. Sterlinga, jednak oddanie go w tym samym czasie co L. Sane to byłby dramat. W zespole jest mnóstwo rozgrywających, ale nie ma do kogo adresowac szybkich piłek. Dlatego jestem na nie. Poza tym jeśli już to lepiej sprzedać go do Realu Madryt niż do Manchesteru United. Ale za rok lub dwa, byle nie teraz.