Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Borussii M?gladbach, Andre Schubert podczas konferencji prasowej przed meczem z Manchesterem City wyznał, że ma świadomość, iż jego drużyna chcąc osiągnąć korzystny rezultat, musi wznieść się na absolutne wyżyny swoich możliwości.

Niemiecki trener stwierdził także, że jego podopieczni są gotowi spróbować sprostać temu wyzwaniu.

– Pep Guardiola uważa nas za dzielny zespół? Zawsze staramy się tacy być, ponieważ chcemy osiągnąć jak najwięcej w każdym meczu. Interesuje nas wygrywanie w obawie przed porażką. Na tym polega piłka nożna.

– Będziemy robić wszystko co w naszej mocy, aby podjąc walkę. Później zobaczymy co się wydarzy. Wiemy, że musimy wspiąć się na absolutny szczyt naszych możliwości, ponieważ gramy z bardzo silnym zespołem posiadającym sporo indywidualnośći. Jesteśmy świadomi, że musimy jutro zaangażować wszystkie nasze siły, ale czekamy na to spotkanie.

– Bilans Manchesteru City w Premier League mówi sam za siebie, podobnie jak styl, w jakim zwycięstwa te zostały odniesione. City ma bardzo duże szansę na zdobycie mistrzostwa Anglii i wydaje mi się, że Pep Guardiola odmieni zespół także na arenie międzynarodowej. Rozumiem, że Pep stara się tłumić, ale Manchester City jest jedną z najlepszych drużyn na świecie, a on jednym z najlepszych trenerów. Na pewno mają szansę na jeden lub dwa tytuły w tym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj