Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Leroy Sane, wyznał że praca z Pepem Guardiolą, czyni go lepszym piłkarzem.

Hiszpański trener jest bardzo wymagający względem swoich piłkarzy i chce wydobyć z nich maksimum.

– To świetna zabawa, trenować i grać z tym zespołem – powiedział Sane na łamach Sky Sports News.

– Widzę radość również na boisku. Kiedy gramy, gramy bardzo dobrą piłkę nożną, ciesząc się z tego. To dla nas bardzo ważne.

– Staram się cały czas ulepszyć swoją grę, trenować i pomagać mojej drużynie. Pep Guardiola bardzo mi pomógł. Mogę powiedzieć, że całkowicie zmienił moją grę. On zawsze stara się być doskonały i myślę, że ja też tego potrzebuję.

– Przypomina mi cały czas, abym pracował jeszcze ciężej. Chce, abym dawał z siebie jeszcze więcej i myślał o tym, czego nie lubię.

– Nadal popełniamy błędy – zdarza się, że tracimy piłki w sytuacjach, gdzie moglibyśmy zachować się lepiej, ale Pep stara się nas poprawiać.

– W naszym zespole nigdy nie mówimy o tym, co stanie się, jeśli przegramy. Zawsze myślimy o zwycięstwie, ponieważ chcemy być pierwsi. Chcemy wygrać ligę i dlatego wszyscy starają się być optymistami. Wszystko jest możliwe. Każdy z nas wie, jak ciężko jest w Premier League, ale każdy z nas wie też, że w Premier League wszystko może się zdarzyć, a każdy zespół może pokonać każdego.