Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Defensor Manchesteru City, Bacary Sagna uważa, że każdy trening pod wodzą trenera Pepa Guardioli jest dla niego krokiem do przodu.

Francuski obrońca pojawił się w składzie City w meczu z Sunderlandem, ale pewne dolegliwości pozbawiły go występu ze Steauą Bukareszt.

Występ doświadczonego obrońcy w meczu ze Stoke City także stoi pod znakiem zapytania, ale niebawem powinien być w pełni gotowy do gry.

– Pep daje naprawdę wiele zawodnikom. Staramy się dobrze zaaklimatyzować w zespole i z tym, czego oczekuje od nas na boisku. Myślę, że wszystko przyjdzie z poprzez ciężką pracę.

– To jest nauka i codziennie musimy dowiedzieć się więcej. Każdy jest bardzo skoncentrowany i bardzo zadowolony ze współpracy z Pepem i jego pracowników.

– Mamy mnóstwo zaufania do nowego menedżera z racji jego kariery piłkarskiej i osiągnięć trenerskich. On ma własną wizję na temat piłki nożnej, którą pragnie przekazać innym.

– Cieszę się z każdego dnia, kiedy mogę trenować z nim i nowymi kolegami. Nowi zawodnicy są naprawdę dobrzy. Myślę, że już częściowo wkomponowali się w zespół.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj