Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Defensor Manchesteru City, Bacary Sagna jest przekonany, że Burnley będzie niezwykle wymagającym przeciwnikiem w poniedziałkowym meczu 20. kolejki Premier League.

– Burnley zawsze było trudnym przeciwnikiem, ponieważ dają z siebie 100% w każdym spotkaniu. Mają świadomość, że nie należą do faworytów ligi, ale mają jakościowych graczy, z których wielu moim zdaniem jest po prostu niedocenianych – stwierdził defensor City.

– Większość z nich grało w różnych klubach i na dużych obiektach. Moim zdaniem całkowicie zasługują na grę w Premier League i wiele osób ich bagatelizuje.

– W ubiegłym roku grali bardzo dobrze w Championship i zatrzymali większość swoich kluczowych graczy. Obserwowałem ich spotkania i uważam, że grali dobry futbol.

– Chcemy, aby odnieść sukces, więc musimy wygrać z nimi, szczególnie po porażce z Liverpoolem w sylwestra, która bardzo nas rozczarowała. Nigdy nie poddamy się – nikt nie robi tego na tym etapie sezonu, a każdy z nas jest profesjonalistą i w pełni oddaje się temu co robi.

– Nie ma czegoś takiego w Premier League jak łatwe trzy punkty. Najlepszym przykładem tego jest nasz mecz z Middlesbrough. Graliśmy dobrze przez cały mecz, stworzyliśmy trzy lub cztery dogodne sytuacje, a potem w ostatniej chwili straciliśmy bramkę.

– W ostateczności zamiast trzech punktów zdobyliśmy tylko jeden, więc był to bardzo rozczarowujący wynik. Nauczyliśmy się jednak, że kiedy masz przewagę, musisz zamknąć mecz jak najszybciej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj