Rodri
fot. www.mancity.com

Pomocnik Manchesteru City, Rodri w rozmowie z oficjalna stroną klubową, podzielił się swoimi spostrzeżeniami związanymi z grą dla drużyny The Citizens. Reprezentant Hiszpanii barw klubu z Etihad Stadium broni od 2019 roku po transferze z Atletico Madryt.

? Londyn, Manchester to duże miasta w kulturze futbolu na Wyspach Brytyjskich. Masz poczucie, że jesteś w najlepszym futbolowym środowisku na świecie, a to sprawia, że bardzo się poprawiasz i rozwijasz. Jestem bardzo zadowolony z mojego dotychczasowego pobytu w Manchesterze City. Jestem bardzo optymistycznie nastawiony i bardzo zadowolony z decyzji, jaką podjąłem. Jestem naprawdę szczęśliwy.

Hiszpański pomocnik grę w Manchesterze City łączy z nauką, studiując zarządzanie i zarządzanie biznesem. 24-latek nie ukrywa, że umiejętność uczenia się jest bardzo ważna w jego życiu.

? W piłce nożnej również trzeba się uczyć, ale potrzebujesz do tego talentu. Musisz być dobrym graczem. Uważam, że zawsze trzeba się uczyć i starać się słuchać ludzi z większym doświadczeniem, ponieważ gdy dorośniesz zauważysz rzeczy, których nie widziałeś kiedy byłeś młodszy. To sprawia, że zawsze próbuję się uczyć.

Rodri nie ukrywa, że jednym z zawodników, od którego szczególnie chętnie się uczył jest Brazylijczyk Fernandinho.

? Jest czołowym graczem i potrzebujemy go ze względu na jego doświadczenie i jakość. Ale wiem, że jesteśmy różnymi zawodnikami i mamy różne rzeczy do zaoferowania zespołowi. Próbuję się od niego uczyć, ale nie jeden do jednego, ponieważ jesteśmy różnymi graczami i robimy to, czego wymaga od nas trener.

Źródło: www.mancity.com

1 KOMENTARZ

  1. Weź się za robotę gościu odkąd jesteś u nas to gramy ślamazarnie co prawda poprzedni sezon pierwszy był w porządku ale w tym sezonie mocno zawodzisz grasz wolno masz sporo strat plus nie odbierasz piłek rywalom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj