Patrick Roberts
fot. www.mancity.com

Patrick Roberts w dalszym ciągu pozostaje zawodnikiem Manchesteru City, jednak angielski skrzydłowy przez zdecydowaną większość swojej przygody z Obywatelami, wypożyczany jest do innych klubów.

Były zawodnik Fulham przebywa obecnie na wypożyczeniu w Middlesbrough, jednak od stycznia rozegrał zaledwie trzy spotkania dla tego klubu. 23-latek zdecydowanie najlepiej radził sobie w barwach Celticu Glasgow, gdzie spędził łącznie dwa i pół roku.

Spekuluje się, że szkocki klub zainteresowany jest jego ponownym pozyskaniem, ale tym razem na zasadzie transferu definitywnego. Noel Whelan ? były angielski napastnik uważa, że byłoby to dobre rozwiązanie.

? Czasami musisz odejść, aby być lepszym, a kiedy wrócisz, wrócisz jako bardziej dojrzały gracz. Wówczas często udaje się zrobić postępy w karierze i być może osiągnąć wyżyny, których wcześniej się spodziewałeś.

? Myślę, że to byłby dobry ruch dla Robertsa. Myślę, że rozkoszowałby się okazją pokazania, na co go stać. Myślę, że to byłaby dobra okazja.

? Jestem przekonany, że Celtic nie byłby zainteresowany nim, gdyby naprawdę nie uważali, że jest graczem, którego potrzebują.

Źródło: www.footballinsider247.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj