Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Dynama Kijów, Serhij Rebrow nie był zadowolony z gry swoich podopiecznych w meczu z Manchesterem City.

Zdaniem trenera mistrza Ukrainy, jego podopieczni popełnili zbyt wiele błędów w defensywie, które zadecydowały o porażce.

– Niestety, ale zasłużyliśmy dziś na porażkę z powodu naszych własnych błędów. Pozwoliliśmy City pokazać swoje najlepsze cechy, a nam nie udało się pokazać naszych. Po stracie dwóch goli w pierwszej połowie, graliśmy odważniej i przejęliśmy inicjatywę. Zdobyliśmy gola i mieliśmy jeszcze kilka szans, ale nie udało nam się ich wykorzystać.

– Moi zawodnicy grali zbyt nerwowo i zmieniło się to dopiero po przerwie. Cieszę się, że tak się stało i udało nam się to zmienić, ale muszę przyznać, że City wygrało zasłużenie. Było widać, że nie mamy doświadczenia na tym poziomie.

– Na pewno przerwa w rozgrywkach podziałała na nas trochę negatywnie, ale cieszę się, że podjęliśmy walkę. Staraliśmy się zmienić losy meczu i walczyliśmy do końca.

– Graliśmy z bardzo silnym przeciwnikiem. City to jedna z najlepszych drużyn na świecie i wiedzieliśmy, że mają ogromny potencjał, szczególnie w ataku. Przeanalizujemy nasze błędy i przygotujemy się lepiej do rewanżu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj