Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Kevin De Bruyne, Fernandinho, Aymeric Laporte i John Stones to nazwiska piłkarzy, z których w jutrzejszym meczu nie będzie mógł skorzystać szkoleniowiec Obywateli.

Na konferencji prasowej przed sobotnim meczem z Watford Pep Guardiola potwierdził, że wszyscy wymienieni powoli wracają do pełnej dyspozycji, próbują odzyskać równowagę dodając równocześnie, że jest jeszcze za wcześnie by któregoś z nich wystawić na sobotni mecz.

Guardiola:

-Wszyscy wyglądają co raz lepiej. Aymeric trenował z nami ostatnie dwa, trzy dni, ale mam wątpliwości co do jutra. Fernardinho nie będzie. Kevin i John Stones nie są jeszcze w pełni gotowi. Poza tym wszyscy inni są zdrowi.

Katalończyk nie szczędził również słów pochwał dla swoich jutrzejszych przeciwników dodając, że spodziewa się jednego z najcięższych spotkań w sezonie.

– To co z tą drużyną zrobił Gracia jest niesamowite. Z ostatnich dziewięciu meczów ten jutrzejszy będzie jednym z najcięższych. Jeśli chodzi o klasę piłkarzy jest to jeden do jednego. Gracia tak ukształtował tą drużynę, że zdobywają wiele punktów.

– Jest to ostatni mecz ligowy przed przerwą na mecze międzypaństwowe. Następnie jest 21 dniowa przerwa w Premier League. Do zakończeniu sezonu pozostało kilka kolejek i bardzo ważne jest by zdobywać punkty.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj