Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Prezes Manchesteru City, Khaldoon Al Mubarak udzielił wywiadu, w którym zapewnił, że Ilkay Gundogan jest tylko jednym z kilku transferów, które w najbliższych tygodniach czekają Obywateli.

– Pep ma określony plan, w jaki sposób chce prowadzić drużynę, określony styl gry i potrzebuje do tego określonych piłkarzy, którzy wpasują się w jego koncepcję zespołu.

– Dla niektórych obecnych zawodników to dobry czas na odejście. W to lato zrobimy kilka zmian, będziemy inwestować w ten klub i w tę drużynę, jak robiliśmy to do tej pory.

– Dostarczymy niezbędne zasoby, aby Pep mógł zbudować zespół, który będzie miał ambicje i możliwości, by przywrócić City tytuł Premier League, powalczyć w Lidze Mistrzów oraz liczyć się w grze o puchary.

 Jednocześnie prezes uspokoił kibiców, mówiąc, że nowy trener na pewno da szansę młodym graczom z akademii.

– To był jeden z powodów, dla których poważnie rozważaliśmy kandydaturę Pepa.

– To jest etos Manchesteru City i jestem przekonany, że Pep całkowicie w niego wierzy. Potwierdził to w Barcelonie oraz w Bayernie.

– On kocha wyszukiwać młode talenty. Znajduje je, wychowuje oraz pozwala im się rozwijać.

– W naszym klubie mamy niesamowicie uzdolnionych młodzieżowców.

– To kwestia organizacji, która dała nam w tym roku mistrzostwo u-10, u-13, u-15 i u-18.

– Możemy pochwalić się talentami w każdej grupie wiekowej, aż do EDS i jestem przekonany, że Pep znajdzie tu wiele diamentów, które wykorzysta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj