Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

W mediach od dłuższego czasu spekuluje się, że Obywatele rozglądają się za następcą 34- letniego Fernandiho, którego kariera powoli dobiega końca. Według prasowych doniesień włodarze mistrzów Anglii poważnie zainteresowani są defensywnym pomocnikiem Benfiki Lizbona Florentino Luisem.

City starało się na pozycję zajmującą najczęściej przez Fernandinho pozyskać kreatywnego gracza już w zeszłym roku, jednak wszystkie wysiłki poszły na marne. Jorginho i Fred, czyli piłkarze, o których zabiegali Obywatele, wybrali inne opcje. W tym roku zaś dużo mówiło się o zawodniku Ajaxu Amsterdam Frankie De Jongu. Holender nie skorzystał jednak z oferty SkyBlues i wygląda na to, że od przyszłego sezonu zasili szeregi FC Barcelony.

W związku z powyższym oczy szefów klubu z Etihad Stadium zwróciły się ku 19-letniemu Portugalczykowi z angolskimi korzeniami. Sztab szkoleniowy City z Txiki Begiristainem na czele bacznie przygląda się nastolatkowi, którego klauzula wykupu z Benfiki wynosić ma 60 mln euro (51 mln funtów).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj