Etihad Stadium
fot. www.mancity.com

Pomocnik Juventusu, Paul Pogoba w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy kilkukrotnie łączony był z przenosinami do Manchesteru City.

Reprezentant Francji zaliczany jest do grona najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji, a jego bardzo młody wiek i perspektywa dalszego rozwoju sprawia, że temat jego przenosin do klubu z Etihad Stadium powraca niczym bumerang.

Najwcześniejszym możliwym terminem na realizacje transferu pomocnika jest letnie okienko transferowe. Z zapowiedzi dyrektora sportowego Juventusu, Giuseppe Marotty wynika jednak, że rozmowy z Francuzem zakończą się fiaskiem.

– Pogba jest graczem Juventusu i posiada ważny kontrakt z naszym klubem. Rozmawialiśmy z Paulem i powiedział, że zamierza kontynuować swoją karierę w Turynie. Ma tutaj wszelkie warunki, aby wciąż rozwijać swoją karierę w nadchodzących latach – zapowiedział działacz mistrza Włoch.

– Na razie nie jest powiedziane, że Paul na pewno zostanie w Juventusie, bo w piłce nożnej nic nie jest pewne. Póki co jednak są na to duże szanse.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj