Pep Guardiola
fot. www.mancity.com

Szkoleniowiec Manchester City, Pep Guardiola odwołał piątkową konferencję prasową przed meczem z Newcastle United, po tym jak otrzymał niejednoznaczny wynik testu na obecność koronawirusa.

Koronawirus sieje obecnie chaos w rozgrywkach Premier League, a epidemie wirusa mają miejsce w wielu drużynach, w efekcie czego pięć meczów zaplanowanych na ten weekend zostało już odwołanych.

Guardiola miał w piątek porozmawiać z mediami, aby zapowiedzieć niedzielne starcie Premier League z Newcastle United. Konferencja została jednak odwołana, po tym jak Hiszpan otrzymał niejednoznaczny wynik testu COVID-19, a klub czeka na wynik kolejnego testu PCR.

Guardiola pojechał do Hiszpanii na początku tego tygodnia, aby wziąć udział w konferencji prasowej Sergio Aguero, podczas której Argentyńczyk ogłosił, że kończy piłkarską karierę.

Pozytywny wynik PCR zmusiłby Guardiolę do izolacji przez najbliższe 10 dni, co oznacza, że ??nie mógłby poprowadzić zespołu w meczu przeciwko Newcastle w niedzielę, a także z Leicester City podczas Boxing Day.

Źródło: www.skysports.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments